foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel/fax: 62 739-20-35
spbogdaj@sosnie.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

zbnal18Od kilku lat uczniowie naszej szkoły otwierają swoje serca i dusze na drugiego człowieka. Poprzez udział w ogólnopolskich akcjach pomagają potrzebującym w Polsce i poza granicami naszego kraju.

Dostrzegają również potrzeby tych, którzy są najbliżej. Jednym z nich jest Krzysiu, absolwent naszej szkoły, który od kilku lat choruje na stwardnienie rozsiane. Z każdym rokiem choroba uwidocznia się coraz bardziej. Aby ją powstrzymać niezbędna jest rehabilitacja. Uczniowie naszej szkoły zbierają plastikowe nakrętki, dzięki którym Krzysiu może częściowo pokryć koszty leczenia. Dotychczas udało nam się zebrać przeszło 92kg. Przekazaliśmy je w dniu 32 urodzin Krzysia. Jubilatowi zaśpiewaliśmy ,,100 lat” i złożyliśmy życzenia urodzinowe w imieniu Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Zostaliśmy przyjęci bardzo serdecznie. Przy torciku i pogawędkach miło spędziliśmy czas. Obiecaliśmy, że przed zakończeniem roku szkolnego jeszcze się spotkamy. A póki co dalej zbieramy nakrętki!

autor: B. Adamczyk

GALERIA

Komunikaty

Uwaga!

UWAGA!

Od II semestru obowiązuje nowy plan zajęć

POBIERZ

1% DLA SZKOŁY

Baner

Realizujemy

 

puchatek

projekt002